Vítáme vás na oficialních strankách hradeckého hokejbalového klubu.

K ZÁPASŮM

JELITA-RAFANI

HBC Jelita ze Střídačky HK   7:14   HBC Rafani Jaroměř

Jelita nastoupily v oslabené sestavě o Davida Fidlera(Oslava narozenin) a Luboše Jurinka(nachlazení.V první čtvrtině jednoznačně hosté přehrávali domáci celek je nutné podotknout,že Rafani byli posíleni z řad hokejistů a zkušenějších hokejbalistů,tato čtvrtina skončila v poměru 0:6.V druhé čtvrtině Jelita začali bojovat,ale moc se jim nedařilo tato čtvrtina skončilo v poměru 1:2 tudíž na kostce svítilo 1:8.Po druhé čtvrtině odstoupil z branky Patrik Brož,který si už nevěřil jeho místo nahradil útočník Denis Kužela.V třetí čtvrtnině byla vidět o něco vyrovnanější hra Jelita se pomalu začali projevovat,ale k vyrovnání byli stále hodně daleko tato čtvrtina skončila v poměru 2:2 a na kostce bylo stále nepříznivé skore 3:10.Do poslední čtvrté čtvrtiny Rafani nastoupili už v oslabené sestavě ze sestavy jim vypaldli nejzkušenější hráči a tak se dalo očekávat vyrovnanější hra.Hra byla opravdu vyrovnanější a tato čtvrtnina skončila 4:4.Konečný výsledek je tedy 7:14.
Po vzájemném dohodnutí týmy přistopupily na nájezdy.Na každé straně jelo 10 hráčů boužel,ale byli znovu úspěšnější hoste kteří zvítězily 3:4.Musíme,ale říci,že nájezdy byli velice vyrovnané dokonce i Denis Kužela si vedl v bráně velice slušně.Ale nesmíme vynechat dva povedené nájezdy kapitána domácích Jana Nedbala.V poslední řadě bych chtěl vyzdvyhnout výkony hostujícího brankáře Karla Indráka.